• test DNA ojcostwa
    test DNA ojcostwa

Test Express

- czas realizacji: 5 dni roboczych, gdy materiałem jest wymaz

- czas realizacji: 7 dni roboczych, gdy materiałem są mikroślady

- zakres analizy 16 markerów DNA

- badanie 3 osób

- dwukrotne badanie próbek

- gwarancja pewności 99,9999%

 

- Cena - 1350 zł


 

Test DNA Express na ojcostwo jest badaniem genetycznym umożliwiającym ustalenie pokrewieństwa z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością – 99,9999% lub może wykluczyć je w 100% już w 5-7 dni roboczych.

Badanie polega na porównaniu materiału genetycznego dziecka i domniemanego ojca w celu stwierdzenie czy dany mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka.

 

Laboratorium Centrum Badań DNA wykonuje testy DNA na ojcostwo wykorzystując najnowsze narzędzia biologii molekularnej , biotechnologii i medycyny. Łączymy najwyższą jakość badań z wysoką poufnością, bezpieczeństwem Państwa danych osobowych i doskonałą obsługą. Naszym celem jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

TERAZ MOGĄ PAŃSTWO JESZCZE SZYBCIEJ UZYSKAĆ WYNIKI TESTU! CZAS REALIZACJI ANALIZY DNA - TYLKO 5 DNI ROBOCZYCH.

KONKURENCYJNA CENA 1350 zł!

 

 

 

W jaki sposób można wykonać test w Centrum Badań DNA?

 

1 etap: zamówienie zestawu testowego do pobrania materiału genetycznego

Zestaw można zamówić dzwoniąc pod numer tel. 061 646 85 85 lub kontaktując się z nami drogą elektroniczną bok@cbdna.pl. Nasi konsultanci udzielą Państwu szczegółowych informacji naukowych dotyczących przeprowadzenia testu na każdym etapie postępowania.

 

2 etap: pobranie materiału do badań od dziecka, domniemanego ojca oraz jeśli to możliwe – od matki.

Zestaw testowy został opracowany w taki sposób, aby pobranie materiału było proste i bezbolesne. Próbki do badań, które stanowi wymaz z wewnętrznej strony policzka można pobrać samemu bez korzystanie z pomocy osób trzecich, co gwarantuje Państwu anonimowość.

 

Gwarantujemy również możliwość pobrania materiału genetycznego w jednej z placówek na terenie całej Polski, lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Poznaniu przez wykwalifikowanych pracowników.

 

3 etap: przesłanie materiału genetycznego na adres Centrum Badań DNA w dołączonej kopercie zwrotnej

 

 

Czas realizacji zleconej analizy to tylko 5-7 dni roboczych. W tym czasie otrzymają Państwo raport z badań DNA z pełną interpretacją wyników, wyjaśnione w przystępny sposób.

 

 


ZAMÓW TEST EXPRESS ON-LINE

 

Formularz zlecenia

 

CENNIK